    PHILIPS 55PUS8909 The One (2024)
    Bel voor prijsopgave
    137cm LED TV van Philips met Ambi Light. (Benelux model)
    Onderdeelnummer Fabrikant: 55PUS8909/12
    GTIN: 8718863040911
    2 jaar wettelijke garantie + 3 jaar verlengde garantie (meer info)
    Gratis verzending
    Leveringsdatum: Dit product is momenteel niet leverbaar
    TVspecialisten.be Info
    Maak jouw beleving nog leuker met Philips The One PUS8909 Ambilight (2024). Door de ambilight LED-verlichting lijkt jouw tv groter en wordt je ondergedompeld in een kleurrijke lichtkrans. Dolby Vision en Dolby Atmos zorgen voor beeld en geluid van bioscoopkwaliteit bij jou in huis. Met de Philips P5 Picture Engine hebben details merkbaar meer diepte, zijn kleuren levendiger en zien huidtinten er natuurlijker uit. Haal daarnaast alles uit jouw next-gen game-ervaring met deze 4K tv met HDMI 2.1 en een verversingssnelheid van 144 Hz. Verder kan je met het TITAN OS smart tv-platform snel en eenvoudig vinden wat jij leuk vindt.
    Main Specifications
    Productbeschrijving Philips 55PUS8909 89 Series - 55"led-achtergrondverlichting lcd-tv - 4K
    Producttype Led-achtergrondverlichting lcd-tv - Smart TV
    Diagonale klasse 55"
    Kleur zwart
    Platform Titan OS
    Resolutie 3840 x 2160
    Afmeting beeldscherm 4K UHD (2160p)
    HDR-indeling HDR10+,Dolby Vision
    HDR-technologie Dolby Vision,Hybrid Log-Gamma (HLG),HDR 10+
    Framesnelheid- en verbeteringstechnologie 120 Hz Native Refresh Rate,Variable Refresh Rate (VRR)
    Video-interface HDMI
    Aantal HDMI-poorten 4 poorten
    Verbinding Wi-Fi,LAN,Bluetooth
    LCD tegenlicht-technologie LED-achtergrondlicht microdimmen pro
    Hoogte-breedteverhouding van beeld 16:9
    Digitale tv-ontvanger DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2,DVB-T2-HD
    Analoge tv-ontvanger PAL,SECAM
    Beeldverbeteringen Natuurlijke beweging,P5 Perfect Picture Engine,Wide Color Gamut 90%
    Speaker Systeem 2 luidsprekers
    Intelligente assistent Alexa,Google Assistant (niet beschikbaar in sommige talen en landen)
    Opslagcapaciteit 16 GB
    USB 2 poorten
    Meegeleverde accessoires Afstandsbediening
    Voltage 220-240 V wisselstroom V (50/60 Hz)
    Energieklasse Klasse F
    Stroomverbruik stand-by 0.3 Watt
    Afmetingen (BxDxH) - zonder standaard 123.12 cm x 7.97 cm x 71.83 cm
    TVspecialisten.be Info
    Main Specifications
    Diagonale klasse 55"
    Kleur zwart
    Platform Titan OS
    Resolutie 3840 x 2160
    Video-interface HDMI
    Aantal HDMI-poorten 4 poorten
    Verbinding Wi-Fi,LAN,Bluetooth
    Analoge tv-ontvanger PAL,SECAM
    Speaker Systeem 2 luidsprekers
    Opslagcapaciteit 16 GB
    USB 2 poorten
    Energieklasse Klasse F
    Productspecificaties
    Type TV LED: Ultra HD 4K
    Schermdiagonaal 50 tot 65 inch (127cm - 162cm)
    Klanten die dit kochten, kochten ook..
    VOGELS TVM 3405
    Vlakke muurbeugel geschikt voor TV's tot 77 inch.
    Wat mensen over ons zeggen op Facebook
    Algemene beoordeling
    5 op 114 recensies
    Bloemen Joris
    Zeer mooie zaak, uitgebreid aanbod, vlot en helder advies. Prima service na verkoop!
    Valerie Vaesen
    Super goed geholpen door Jan! Dankje voor deze fantastische service!
    Bert Van Damme
    Snelle levering en super service tegen de laagste prijzen!
    Topmerken aan de laagste prijs!
    Wij heten u van harte welkom in onze winkel, Fabrieksstraat 90C - 3900 Overpelt. Hier staan ongeveer 70 TV's in demo een mix van de merken Samsung, LG, Philips, SONY en LOEWE. We hebben TV's van 32inch tot 85inch in de showroom uitgestald staan.