    PHILIPS 65OLED909 B&W (2024)
    162cm OLED TV van PHILIPS met Ambi Light. (Benelux model)
    Onderdeelnummer Fabrikant: 65OLED909/12
    GTIN: 8718863042229
    2 jaar wettelijke garantie + 3 jaar verlengde garantie (meer info)
    Gratis verzending
    TVspecialisten.be Info
    Main Specifications
    Productbeschrijving Philips 65OLED909 9 Series - 65"OLED TV - 4K - 2024
    Producttype OLED TV - Smart TV
    Diagonale klasse 65"
    Platform Google TV
    Resolutie 3840 x 2160
    Afmeting beeldscherm 4K UHD (2160p)
    HDR-indeling HDR10+,Dolby Vision
    HDR-technologie Hybrid Log-Gamma (HLG),HDR10+ Adaptive
    Framesnelheid- en verbeteringstechnologie 120 Hz Native Refresh Rate,Variable Refresh Rate (VRR)
    Video-interface HDMI
    Aantal HDMI-poorten 4 poorten
    Verbinding Wi-Fi,LAN,Bluetooth
    Hoogte-breedteverhouding van beeld 16:9
    Digitale tv-ontvanger DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2,DVB-T2-HD
    Analoge tv-ontvanger PAL,SECAM
    Speaker Systeem Woofer,4 luidsprekers voor middenbereik,2,1 kanalen
    Geluidseffecten Dolby Digital MS12
    Intelligente assistent Alexa,Google Assistant (niet beschikbaar in sommige talen en landen)
    Opslagcapaciteit 16 GB
    USB 3 poorten
    Meegeleverde accessoires Afstandsbediening
    Voltage 220-240 V wisselstroom V (50/60 Hz)
    Energieklasse Klasse F
    Stroomverbruik stand-by 0.3 Watt
    Afmetingen (BxDxH) - zonder standaard 144.4 cm x 5.6 cm x 86.3 cm
    Gewicht 24.3 kg
    TVspecialisten.be Info
    Main Specifications
    Producttype OLED TV - Smart TV
    Diagonale klasse 65"
    Platform Google TV
    Resolutie 3840 x 2160
    Video-interface HDMI
    Aantal HDMI-poorten 4 poorten
    Verbinding Wi-Fi,LAN,Bluetooth
    Analoge tv-ontvanger PAL,SECAM
    Opslagcapaciteit 16 GB
    USB 3 poorten
    Energieklasse Klasse F
    Gewicht 24.3 kg
    Productspecificaties
    Type TV Oled: Ultra HD 4K
    Schermdiagonaal 65 tot 75 inch (162cm tot 188cm)
    Klanten die dit kochten, kochten ook..
    VOGELS TVM 3405
    Vlakke muurbeugel geschikt voor TV's tot 77 inch.
    VOGELS TVM 3205
    Vlakke muurbeugel geschikt voor TV's tot 50inch.
    Sonos Arc Ultra (Zwart) + Muurbeugel
    Voordeel bundel van Sonos Arc Ultra met muurbeugel.
    Wat mensen over ons zeggen op Facebook
    Algemene beoordeling
    5 op 114 recensies
    Bloemen Joris
    Zeer mooie zaak, uitgebreid aanbod, vlot en helder advies. Prima service na verkoop!
    Valerie Vaesen
    Super goed geholpen door Jan! Dankje voor deze fantastische service!
    Bert Van Damme
    Snelle levering en super service tegen de laagste prijzen!
    Topmerken aan de laagste prijs!
    Wij heten u van harte welkom in onze winkel, Fabrieksstraat 90C - 3900 Overpelt. Hier staan ongeveer 70 TV's in demo een mix van de merken Samsung, LG, Philips, SONY en LOEWE. We hebben TV's van 32inch tot 85inch in de showroom uitgestald staan.