    SONY XR42A90K
    106CM OLED TV van SONY
    Onderdeelnummer Fabrikant: XR42A90KAEP
    2 jaar wettelijke garantie + 3 jaar verlengde garantie (meer info)
    Gratis verzending
    Benelux model
    TVspecialisten.be Info
    Geniet met de Sony BRAVIA XR-42A90K OLED TV van levensechte diepte, buitengewoon contrast en prachtige, levendige kleuren vanuit iedere hoek. De Sony A90K is perfect voor gaming, door het vloeiende, heldere beeld! Door het compacte 42 inch formaat past deze Sony TV in elke ruimte. Gebruik je stem om de Sony 42A90K te bedienen met de handsfree spraakbesturing van Google TV.
    Door technieken als HDR Mapping, 100Hz en een automatische lage-latentiemodus is de TV helemaal klaar voor de PS5 en zijn alle beelden vloeiend, zodat jij van de beste game ervaring geniet
    Eigenschappen TV
    Hoogte: 54.6 cm
    Breedte: 93.0 cm
    Diepte: 5.7 cm
    Gewicht (in kg): 13.3 kg
    Diepte incl. voet: 22.5 cm
    Breedte voet: 50 cm
    Gewicht incl. voet (in kg): 16.7 kg
    Kleur: Zwart
    Benelux model
    TVspecialisten.be Info
    Eigenschappen TV
    Hoogte: 54.6 cm
    Breedte: 93.0 cm
    Diepte: 5.7 cm
    Gewicht (in kg): 13.3 kg
    Diepte incl. voet: 22.5 cm
    Breedte voet: 50 cm
    Kleur: Zwart
    Productspecificaties
    Type TV Oled: Ultra HD 4K
    Schermdiagonaal 40 tot 50 inch (102 - 127 cm)
    Klanten die dit kochten, kochten ook..
    HDMI Kabel 1.5M - Standaard
    Wat mensen over ons zeggen op Facebook
    Algemene beoordeling
    5 op 114 recensies
    Bloemen Joris
    Zeer mooie zaak, uitgebreid aanbod, vlot en helder advies. Prima service na verkoop!
    Valerie Vaesen
    Super goed geholpen door Jan! Dankje voor deze fantastische service!
    Bert Van Damme
    Snelle levering en super service tegen de laagste prijzen!
    Topmerken aan de laagste prijs!
    Wij heten u van harte welkom in onze winkel, Fabrieksstraat 90C - 3900 Overpelt. Hier staan ongeveer 70 TV's in demo een mix van de merken Samsung, LG, Philips, SONY en LOEWE. We hebben TV's van 32inch tot 85inch in de showroom uitgestald staan.